دستگاه اتومات تولید توری فرنگی

نوع محصول : ماشین آلات

اطلاعات محصول
جزئیات

شرکت پارس بافت گلستان با بیش از یک دهه تجربه در کار پژوهش و تولید ، توانسته اولین طراح و سازنده دستگاه اتوماتیک تولید توری فرنگی در ایران و جهان بوده و با سابقه بسیار در ارائه این ماشین آلات توانسته برترین شرکت در تولید این محصول در دنیا باشد .

برای دریافت مشاوره رایگان میتوانید میتوانید با شماره تماس 09120172006 تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند .

توری فرنگی از انواع توری های مفتولی محسوب می شود و با مفتول گالوانیزه گرم یا سرد تولید می شود. مهم ترین دلیل محبوبیت این محصول میزان مقاومت بالای آن در مقایسه با وزن بسیار پایین آن است که موجب استقبال مصرف کنندگان سراسر دنیا گردیده است . این محصول با توجه به مکانیزم ویژه پیچش مفتول ها در هم باعث افزایش مقاومت فشاری و کششی مفتول شده و با تقویت آیرودینامیک مفتول موجب کاهش مصرف مفتول و افزایش مقاومت آن شده است. به طوری که با توجه به قیمت آهن آینده بازار را به دنبال خواهد داشت.

این محصول کاربرد زیادی در صنعت کشاورزی جهت جلوگیری از نفوذ حیوانات، حصارکشی محیط و مرز بین دام و باغچه‌ها دارد. همچنین هوا به خوبی از بین توری‌ها در جریان است و در صورت بروز آتش سوزی آب از آن نفوذ می کند.

مهم ترین ویژگی های دستگاه اتومات تولید توری فرنگی

 • کاربری آسان
 • صدای بسیار کم
 • مصرف برق پائین
 • دارای استراکچر قوی
 • طراحی شده جهت سه شیفت کار
 • دارای سیستم های حرفه ای امنیت بافت
 • دارای سیستم اترنت جهت عیب یابی از طریق وای فای
 • قابلیت تولید همزمان چند رول توری

 مشخصات دستگاه اتومات تولید توری فرنگی 

ابعاد عرض توری : از 0.5 متر الی 3متر  

ابعاد طول توری : تا 40 متر

سایز مفتول : 1.5 الی 1.9 میلیمتر و 1.9 الی 2.2 میلیمتر

سایز چشمه : 12*8 سانتیمتر

ورودی مفتول : بصورت تماما کلاف مفتول یا تماما قرقره

برق مصرفی : 10 کیلو وات

حداقل فضای مورد نیاز 2*6*6

 

مهم ترین نکاتی که خریدارن دستگاه اتومات تولید توری فرنگی در خرید این محصول باید در نظر داشته باشند

همواره عملکرد ماشین الات صنایع مفتولی تحت تاثیر کیفیت مفتول وردوی به انها میباشد از این رودر صورتی که خریداران در تهیه ماشین با کیفیت تحقیق درستی به عمل نیاورند و یا تحت تاثیر قیمت پایین ماشین الات بی کیفیت قرار بگیرند دچار مشکلات بسیاری میشوند و در شروع کسب و کار خود شکست میخورند حال باید دانست که در انتخاب یک دستگاه مناسب به چه نکاتی باید توجه کرد:

 • ماشین‌آلات صنایع مفتولی ابزارهایی هستند که برای بافندگی استفاده می‌شوند. این ماشین‌آلات با دقت بسیار بالا، کمتر از ۰.۱ میلیمتر، عملکرد درستی دارند.
 • برای تولید محصولات با کیفیت و قابل قبول، سازنده این ماشین‌آلات باید از تجهیزات تولید مدرن و همچنین ماشین‌آلات سی ان سی در فرآیند تولید استفاده کند. در غیر اینصورت، محصول نهایی ممکن است باعث نارضایتی خریدار شود.
 • در مراحل ساخت ماشین الات ، تجربه سازنده اهمیت بسیاری دارد. همچنین، استفاده از تجهیزات تولید مدرن و ماشین‌آلات سی ان سی نقش مهمی در بهبود کیفیت و دقت محصولات دارند.
 • در غیر اینصورت، خریدار ممکن است با محصولات ناکارآمد و نامناسب روبرو شود که نه تنها نارضایتی او را به همراه دارد، بلکه ممکن است باعث از دست رفتن فرصت‌های کسب و کاری نیز شود.
 • بنابراین، در انتخاب ماشین‌آلات صنایع مفتولی باید به جوانب فنی و تجربه سازنده توجه کرد و تجهیزات مدرن و با کیفیت را در نظر گرفت.

 

 •  در خرید ماشین آلات، باید به سازگاری آن با مواد اولیه داخلی کشور توجه کنیم. همچنین، تحقیقات درباره عملکرد محصولات شرکت سازنده نیز اهمیت دارد و می‌تواند در انتخاب صحیح کمک کند.  تنها سازندگان اروپایی ماشین آلات با کیفیت نمی‌سازند و باید به عوامل دیگری نیز توجه کرد.
 • همچنین، توجه به سازگاری دستگاه خارجی با مفتول داخلی یک نکته حیاتی است. تحقیقات در صنعت ماشین آلات صنایع مفتولی نشان می‌دهد که دستگاه‌های وارداتی عملکرد بهتری با مفتول ایران ندارند.
  این امر ممکن است به دلیل عدم یکنواختی مفتول داخلی کشور و ضعف در آنیل آن باشد که تأثیر مستقیمی در عملکرد ماشین آلات خارجی در داخل کشور دارد.دليل وجود کیفیت ضعیف برای مفتول داخلی می‌تواند از تنظیم و کالیبره نبودن ماشین آلات خارجی با مفتول ایران ناشی شود.اما، شرکت پارس بافت با تجربه بیش از ۲۰۰۰ ماشین آلات صنایع مفتولی، همواره سعی کرده است که با کیفیت مفتول داخلی سازگار شود و نتیجهٔ این تلاش، عملکرد بینظیر ماشین آلات با مفتول داخلی کشور است. این نکته در واقع باعث شده تا متوقف شدن واردات این نوع ماشین آلات به کشور شویم.