دستگاه اتومات توری گابیون

نوع محصول : ماشین آلات

اطلاعات محصول
ورودی مفتول:
گالوانیزه
سیسستم جمع آوری :
رولینگ
عیب یابی :
از طریق اترنت
نوع بافت:
-
جنس:
-
چگالی :
-
وزن:
-
جزئیات

شرکت پارس بافت گلستان با بیش از یک دهه تجربه در کار پژوهش و تولید ، توانسته اولین طراح و سازنده دستگاه اتوماتیک تولید گابیون در ایران بوده و با سابقه بسیار در ارائه این ماشین آلات توانسته برترین شرکت در تولید این محصول در ایران و دنیا باشد .

برای دریافت مشاوره رایگان میتوانید میتوانید با شماره تماس 09120172006 تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند .

دستگاه توری گابیون با به هم تابیدن مفتولها به صورت طولی در شبکه های 6 ضلعی موجب بافت بسیار مستحکمی در توری شده که باعث تحمل نیروی کششی بسیار زیاد می گردد به طوری که در بیشتر موراد از این توری جهت تولید سبدهای سنگچین در ساخت سد، آب بندها و حاشیه رودخانه ها و مسائل عمرانی استفاده می شود . در فرایند تولید توری گابیون معمولا یا تمامی مفتولهای ورودی بصورت خشابهای فنری به دستگاه تغذیه می شود و یا یکی در میان کلاف مفتول و یکی در میان شاخه های فنری وارد دستگاه می شود در صورتی که در دستگاه های فرنگی تمامی ورودی های مفتول به دستگاه به صورت کلاف مفتول می باشد .

مهم ترین ویژگی های دستگاه اتومات توری گابیون 

 • کاربری آسان
 • مصرف برق پائین
 • دارای استراکچر قوی
 • طراحی شده جهت سه شیفت کار
 • دارای سیستم های حرفه ای امنیت بافت
 • دارای سیستم اترنت جهت عیب یابی از طریق وای فای
 • قابلیت تغییر سایز در دو چشمه

 

مشخصات دستگاه اتومات توری گابیون 

ابعاد عرض توری : تا 200 سانتیمتر و تا 300 سانتیمتر

ابعاد طول توری : تا 40 متر

سایز مفتول : 2 الی 3 میلیمتر

سایز چشمه : 10 * 8 سانتیمتر و 6 * 8

ورودی مفتول : نصف به صورت کلاف و نصف به صورت فنر

حداقل فضای مورد نیاز : 2 * 6 * 6 متر

قیمت دستگاه تولید فنس اتوماتیک

جهت اطلاع از قیمت دستگاه تولید فنس اتوماتیک در انواع مختلف و اطلاعات بیشتر راجع به محصولات و همچنین در صورت تمایل ثبت سفارش و خرید با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل فرمایید. مشاوران و متخصصان شرکت پارس بافت گلستان همواره در خدمت پاسخگویی به شما عزیزان هستند.   

 

 

مهم ترین نکاتی که خریدارن دستگاه اتومات توری گابیون در خرید این محصول باید در نظر داشته باشند

همواره عملکرد ماشین الات صنایع مفتولی تحت تاثیر کیفیت مفتول وردوی به انها میباشد از این رودر صورتی که خریداران در تهیه ماشین با کیفیت تحقیق درستی به عمل نیاورند و یا تحت تاثیر قیمت پایین ماشین الات بی کیفیت قرار بگیرند دچار مشکلات بسیاری میشوند و در شروع کسب و کار خود شکست میخورند حال باید دانست که در انتخاب یک دستگاه مناسب به چه نکاتی باید توجه کرد:

 • ماشین‌آلات صنایع مفتولی ابزارهایی هستند که برای بافندگی استفاده می‌شوند. این ماشین‌آلات با دقت بسیار بالا، کمتر از ۰.۱ میلیمتر، عملکرد درستی دارند.
 • برای تولید محصولات با کیفیت و قابل قبول، سازنده این ماشین‌آلات باید از تجهیزات تولید مدرن و همچنین ماشین‌آلات سی ان سی در فرآیند تولید استفاده کند. در غیر اینصورت، محصول نهایی ممکن است باعث نارضایتی خریدار شود.
 • در مراحل ساخت ماشین الات ، تجربه سازنده اهمیت بسیاری دارد. همچنین، استفاده از تجهیزات تولید مدرن و ماشین‌آلات سی ان سی نقش مهمی در بهبود کیفیت و دقت محصولات دارند.
 • در غیر اینصورت، خریدار ممکن است با محصولات ناکارآمد و نامناسب روبرو شود که نه تنها نارضایتی او را به همراه دارد، بلکه ممکن است باعث از دست رفتن فرصت‌های کسب و کاری نیز شود.
 • بنابراین، در انتخاب ماشین‌آلات صنایع مفتولی باید به جوانب فنی و تجربه سازنده توجه کرد و تجهیزات مدرن و با کیفیت را در نظر گرفت.

 

 •  در خرید ماشین آلات، باید به سازگاری آن با مواد اولیه داخلی کشور توجه کنیم. همچنین، تحقیقات درباره عملکرد محصولات شرکت سازنده نیز اهمیت دارد و می‌تواند در انتخاب صحیح کمک کند.  تنها سازندگان اروپایی ماشین آلات با کیفیت نمی‌سازند و باید به عوامل دیگری نیز توجه کرد.
 • همچنین، توجه به سازگاری دستگاه خارجی با مفتول داخلی یک نکته حیاتی است. تحقیقات در صنعت ماشین آلات صنایع مفتولی نشان می‌دهد که دستگاه‌های وارداتی عملکرد بهتری با مفتول ایران ندارند.
  این امر ممکن است به دلیل عدم یکنواختی مفتول داخلی کشور و ضعف در آنیل آن باشد که تأثیر مستقیمی در عملکرد ماشین آلات خارجی در داخل کشور دارد.دليل وجود کیفیت ضعیف برای مفتول داخلی می‌تواند از تنظیم و کالیبره نبودن ماشین آلات خارجی با مفتول ایران ناشی شود.اما، شرکت پارس بافت با تجربه بیش از ۲۰۰۰ ماشین آلات صنایع مفتولی، همواره سعی کرده است که با کیفیت مفتول داخلی سازگار شود و نتیجهٔ این تلاش، عملکرد بینظیر ماشین آلات با مفتول داخلی کشور است. این نکته در واقع باعث شده تا متوقف شدن واردات این نوع ماشین آلات به کشور شویم.