مش جوشی

نام محصول: مش جوشی
نوع محصول : صنایع مفتولی

اطلاعات محصول
جزئیات

معرفی مش جوشی

توری مش جوشی نوعی توری فلزی است که بر خلاف توری هایی نظیر فنس ، توری گابیون که با استفاده از  مفتول گالوانیزه تولید می شود؛ از میلگرد ساخته می شود. هر چند در بعضی موارد از مفتول سیاه نیز استفاده می شود. در میلگردها به صورت عمودی و افقی بهم جوش داده می شوند و ساختار مشبکی را به وجود می آورند که به آن توری جوشی می گویند.

برای دریافت مشاوره رایگان میتوانید میتوانید با شماره تماس 09120172006 تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند .

البته این نوع توری با نام توری مش نیز شناخته می شود. برای ساخت توری مش از میلگردهای ساده یا آجدار استفاده می شود که معمولا میلگردهای ساده در سایز 6 و 8 و میلگردهای آجدار در سایزهای 8 ، 10 ، 12 و 14 برای تولید مش جوشی مورد استفاده قرار می گیرد. توری جوشی به دلیل تولید آن با میلگرد قابلیت خم شدن رول شدن را ندارد و به صورت برگی در بازار به فروش می رسد.

انواع توری جوشی

برای دسته بندی توری جوشی ، پارمترهای زیادی از جمله سایز و نوع میلگرد و سایز چشمه ها دخالت دارند.

 

انواع توری جوشی از لحاظ نوع و سایز میلگرد : توری جوشی به لحاظ نوع میلگرد به دو نوع توری جوشی ساده و توری جوشی آجدار تقسیم بندی می شود که برای توری مش ساده از سایز 6 و 8 میلگرد ساده و برای مش جوشی آجدار از سایز 8 ، 10 ، 12 و 14 میلگرد آجدار استفاده می شود.

انواع توری جوشی به لحاظ سایز چشمه : وقتی میلگرد های عمودی و افقی به هم جوش داده می شود. ساختار مشبکی به وجود می آید که به هر یک از این شبکه ها یک چشمه می گویند و هر چه میلگرد ها در فاصله ی نزدیک تری به هم جوش داده شوند چشمه ها کوچکتر می شوند. در واقع چشمه ها مربع های به وجود آمده حاصل از جوش دادن میلگرها بهم هستند که سایز آن ها اندازه ی ضلع مربع هاست و معمولا 10 ، 15 ، 20 ، 25 و 30 سانتی متر است.

 

کاربرد توری جوشی

به طور کلی در خصوص کاربرد توری مش جوشی می توان گفت این شبکه های میلگردی در ساخت و ساز و صنایع مختلف کاربرد دارند. به دلیل تنوع زیاد این محصول، در تامین بخش های زیادی از آن استفاده می شود. در اجرای سقف کامپوزیت، کانال سازی، در مترو و تونل های آن، صنعت پل سازی و همچنین کانال های آبرسانی از توری مش جوشی استفاده می کنند. همینطور در مواردی مانند سد سازی و پل سازی که مقاومت زیادی نیاز دارد، از توری جوشی استفاده می کنند.

اگر بخواهیم کاربرد توری مش را دسته بندی کنیم، موارد استفاده از آن به شرح زیر می باشد:

مش جوشی برای محافظت در مقابل فرکانس های رادیویی، به عنوان مثال در اجاق های مایکروویو و قفسه های انفرادی هم استفاده دارد.    

امروزه از توري شبكه فولادي با قطرهاي نازك ( بين ۲ تا ۴ ميلي متر ) جهت ساخت پانل هاي ۳ بعدي استفاده ميگردد.   

ساخت پالت، حفاظ و انواع قفسه و… از مصارف متداول انواع شبكه هاي فولادي در جهان امروز محسوب مي شود.     

مش جوشی برای حراست از مناطق امن و به عنوان محافظ در قالب صفحه های مختلف نیز بکار می رود.

توری مش معمولا برای مسطح نمودن بتن فونداسیون کف، دیواره ها، پل ها، جاده ها و … کاربرد دارد.    

طراحی و ساخت استخرها و سازه های بتنیاز دیگر کاربرد های ساختمانی مش جوشی می باشد.    

مخازن بتونی و شبکه سیمی پنجره ها نیز با استفاده از این توری ها تولید می شود.

این توری در ساخت دیوار های D3 یا همان 3 بعدی کاربرد دارد.    

شرکت پارس بافت با بیش یک دهه تجربه در ساخت ماشین آلات صنایع مفتولی آمادگی تامین انواع توری مش در سایز چشمه و ابعاد مختلف با قیمت مناسب و کیفیت عالی را دارا بوده و خریداران می توانند درخواست خود را از طریق فرم درخواست مشاوره برای ما ارسال تا پس از بررسی کارشناسان ما با شما تماس بگیرند .

 

محصولات مشابه