توری فنس

نام محصول: توری فنس
نوع محصول : صنایع مفتولی

اطلاعات محصول
جزئیات

معرفی محصول فنس

حفاظت و ایجاد امنیت محل زندگی دغدغه ای است که از ابتدای بشریت همواره وجود داشته است و از گذشته تاکنون وسایل و امکانات زیادی در جهت حفظ امنیت محیط زندگی توسط انسان ها تولید شده است. فنس توری و توری حصاری یکی از مواردی است که کاربرد فراوانی در تامین امنیت دارد. در ادامه قصد داریم ضمن معرفی این محصول شما را با کاربردها، انواع و تنوع قیمت توری حصاری بیشتر آشنا کنیم.

برای دریافت مشاوره رایگان میتوانید میتوانید با شماره تماس 09120172006 تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند .

توری حصاری یا توری فنس یکی از پرکاربردترین محصولات در صنایع مفتولی محسوب می شود که دارای چشم های لوزی شکل در فواصل مختلف است. توری فنس به دو روش اتوماتیک و دستی در ارتفاع های از نیم متر تا سه متر بافته شده و مفتول بکار رفته جهت بافت این محصول بین مفتول 2 الی 4.75 متغیر می باشد که این عدد به سفارش مشتری تعیین می شود.  مفتول بکار رفته در این محصول عموما مفتول گالوانیزه است که در دو حالت گالوانیزه سرد و گالوانیزه گرم در بازار موجود است. مفتول های گالوانیزه سرد از قیمت های ارزان‌تر و کیفیت پایین‌تر برخوردار هستند و مقاومت پایینی در برابر خوردگی و زنگ زدگی دارند به نحوی که گالوانیزه سرد برای مناطق مرطوب با آب و یا هوای شرجی یا مناطق نزدیک به دریا توصیه نمی شود. مفتول گالوانیزه گرم دوام بالایی در برابر شرایط آب و هوایی دارند و در مرحله بافت توری دارای انعطاف بالایی در برابر پیچش بوده و مشکلی را به وجود نمی آورد.

 

مشخصات توری حصاری

توری فنس دارای 4 مشخصه اصلی می باشد:

جنس توری فنس: توری حصاری در بازار آهن آلات در سه جنس فولادسیاه، فولاد گالوانیزه و فولاد گالوانیزه با روکش pvc موجود می باشد.

 ارتفاع توری حصاری: این محصول از ارتفاع 50 سانتی‌متر تا 3 متر بر اساس نیاز مشتری قابل تولید می باشد. 

ابعاد چشمه: ابعاد چشمه توری ها معمولا 4، 5، 6 ، 7 و 8 سانتی‌متر می باشد و هرچه اندازه چشمه کوچکتر باشد وزن توری سنگین تر در نتیجه گران‌تر می شود. توری با ابعاد چشمه کوچکتر امنیت، استحکام و طول عمر بیشتری خواهد داشت. 

قطر مفتول: معمولا توری حصاری دارای قطر مفتول بین 2 الی 4 میلی‌متر می باشد. هر چقدر قطر مفتول بیشتر باشد توری حصاری سنگین تر بوده و در نیتجه امنیت، استحکام و طول عمر بالاتری خواهند داشت.

 

حالت های مختلف بافت توری حصاری

دو سر فنس را می توان به سه حالت بافت و بنابر درخواست مشتری حالت های زیر برای بافت توری حصاری وجود دارد

دو سر قلاب

دو سر پیچ

یک سر قلاب و یک سر پیچ 

حالت بافت دو سر پیچ مرسوم تر بوده و در بارگیری نیز راحت تر می باشد.

 

کاربردهای مختلف توری حصاری

از مهمترین کاربردهای این محصول می توان به موارد زیر اشاره کرد

حصار دور زمین ورزشی، دیوارهای ویلا و خانه، دور باغچه و زمین کشاورزی

حصار یا سیم خاردار بالای دیوار

استفاده در مناطق خاص یا محافظت شده

مناطق نظامی

 

شرکت پارس بافت با بیش یک دهه تجربه در ساخت ماشین آلات صنایع مفتولی آمادگی تامین انواع توری فنس در سایز مفتولی و چشمه های مختلف با قیمت مناسب و کیفیت عالی را دارا بوده و خریداران می توانند درخواست خود را از طریق فرم درخواست مشاوره برای ما ارسال تا پس از بررسی کارشناسان ما با شما تماس بگیرند .

 

محصولات مشابه