توری فرنگی

نام محصول: توری فرنگی
نوع محصول :

اطلاعات محصول
جزئیات

معرفی توری فرنگی

شکل چشمه‌های توری‌فرنگی مانند توری مرغی و گابیون شش ضلعی است، که به آن ها در اصطلاح لانه‌زنبوری نیز گفته می‌شود.از نظر قطر مفتول، بزرگ‌تر از توری مرغی و کوچک‌تر از توری گابیون است. این محصول از نظر جنس مفتول در دو نوع؛ مفتول گالوانیزه گرم و مفتول گالوانیزه سرد در بازار موجود است.

برای دریافت مشاوره رایگان میتوانید میتوانید با شماره تماس 09120172006 تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند .

می‌توانیم این نوع توری را با توری گابیون هم مقایسه کنیم و بگوییم که ضخامت توری فرنگی نسبت به توری گابیون کمتر است. توری های گابیون چون ضخامت بیشتری دارند ، اندازه چشمه های آن بزرگتر و مقاومت آن هم بیشتر است. توری فرنگی گابیون نسبت به توری فرنگی ضخامت بیشتری دارد ولی هر دو نوع این توری ها به شکل شش ضلعی هستند. در کل تفاوت های موجود بین توری گابیون و فرنگی در کاربرد ها و ضخامت های آن ها است.

 

انواع توری های فرنگی

توری های فرنگی بر اساس جنس مفتول به کار رفته در آن ها، به دو دسته تقسیم می شود:

 1 - توری فرنگی گالوانیزه گرم

 2 - توری فرنگی گالوانیزه سرد

 

کاربرد های توری فرنگی

استفاده از توری فرنگی به عنوان دیوار

استفاده از آن در صنعت ساخت و ساز

سوله سازی

 

مزایای توری فرنگی

ابعاد استاندارد

ضد آب بودن

چشمه های متنوع

مقاومت بالا

ظاهر مناسب

وزن سبک و استقامت بالا

 

شرکت پارس بافت با بیش از یک دهه تجربه در ساخت ماشین آلات صنایع مفتولی آمادگی تامین انواع توری فرنگی در سایز مفتولی و چشمه های مختلف با قیمت مناسب و کیفیت عالی را دارا بوده و خریداران می توانند درخواست خود را از طریق فرم درخواست مشاوره برای ما ارسال تا پس از بررسی کارشناسان ما با شما تماس بگیرند .

محصولات مشابه