مفتول گالوانیزه

نام محصول: مفتول گالوانیزه
نوع محصول : صنایع مفتولی

اطلاعات محصول
جزئیات

معرفی مفتول گالوانیزه

سیم مفتول گالوانیزه یا سیم مفتول سفید از دسته محصولات مفتولی می باشد و از گالوانیزه شدن مفتول سیاه به دست می آید. در واقع می توان گفت که گالوانیزه شدن فرآیندی است که طی آن مفتول در برابر اکسید شدن و زنگ زدن مقاوم می شود و مفتول را آماده استفاده در هر نوع آب و هوایی می کند.

برای دریافت مشاوره رایگان میتوانید میتوانید با شماره تماس 09120172006 تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند .

کاربرد مفتول گالوانیزه چیست؟

کاربرد و استفاده از مفتول‌های گالوانیزه بسیار زیاد است. ساده‌ترین موارد به کارگیری آن در ساخت وسایل تزیینی، ایجاد حصار در مرغداری‌ها و سالن‌های پرورش طیور، گل فروشی‌ها و مواردی مانند آن می‌باشد.

به طور کلی انجام فرایند گالوانیزاسیون برای محصولات فلزی باعث می‌شود که مقاومت این قطعات در برابر شرایط محیطی و عوامل خورنده که باعث زنگ زدگی و کاهش کارایی این محصولات می‌شود، افزایش یابد. 

پوشش محافظتی گالوانیزه بر روی این سیم‌های فولادی موجب می‌شود تا آن‌ها کمتر دچار آسیب شوند. در نتیجه خسارت جدی مانند خراش و ساییدگی بر روی آن‌ها ایجاد نخواهد شد. این باعث می‌شود که مفتول‌های گالوانیزه از مفتول‌های فولادی معمولی مقاومت بیشتری داشته باشند.  همچنین این فرایند باعث مقاومت آن‌ها در برابر آتش سوزی می‌شود. در نتیجه حتی در دمای بالا، سیم به راحتی ذوب نمی‌شود و پایدار باقی می‌ماند. با توجه به خواص و ویژگی‌های ارائه شده توسط این مفتول‌های گالوانیزه می‌توانید به راحتی آن‌ها را برای پشتیبانی و حمایت از طرح‌های دیوار و ایمن نگه داشتن در نمایش هنرهای دستی به کار بگیرید. 

علاوه بر آن سیم فولادی گالوانیزه برای تقویت اتصالات در ساختمان سازی گزینه خوبی خواهند بود. از این رو با شناخت نیاز و هدف استفاده، می‌توانید از این مفتول‌ها برای پروژه خود استفاده نمایید.

بطور کلی و خلاصه کاربرد مفتول گالوانیزه :

قابل استفاده به‌عنوان حفاظ سیمی در حیاط منازل

در ساختمان‌سازی    

قابل کاربرد برای ایمن‌سازی پنجره‌ها    

اتصال مصالح ساختمانی به یکدیگر    

قابل استفاده به‌عنوان تقویت‌کننده کابل‌های برق    

قابل استفاده در مزرعه‌ و همچنین زمین‌های کشاورزی

 

 

شرکت پارس بافت با بیش یک دهه تجربه در ساخت ماشین آلات صنایع مفتولی آمادگی تامین انواع مفتول گالوانیزه گرم در سایز مفتولی مختلف و بسته بندی سفارشی را با بالاترین کیفیت دارا بوده و خریداران می توانند درخواست خود را از طریق فرم درخواست مشاوره برای ما ارسال تا پس از بررسی کارشناسان ما با شما تماس بگیرند .

 

محصولات مشابه